Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 500,00 zł.

Firma Novatek-Electro już od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mikroprocesorowych innowacyjnych urządzeń kontroli, zabezpieczania i sterowania. Nasze wyroby pracują w ponad 20 krajach na 4 kontynentach i charakteryzują się niezawodnością w różnych warunkach klimatycznych: od niskich temperatur panujących za kręgiem polarnym aż do upalnego klimatu Afryki i Indii.

 

Zatrudniamy 20 wysoko wykwalifikowanych inżynierów, dzięki którym firma produkuje najbardziej nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne urządzenia. Głównymi sferami działalności firmy Novatek-Electro jest projektowanie i produkcja:

 – mikroprocesorowych urządzeń zabezpieczania i kontroli, czyli całej rodziny przekaźników napięciowych, regulatorów temperatury, modułów zabezpieczenia i kontroli silników asynchronicznych, zegarów i wielu innych.

 – urządzeń energoelektronicznych: zasilaczy, beztransformatorowych stabilizatorów napięcia sieciowego.

 Wszystkie produkty Novatek-Electro są tworzone w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami. Dzięki doświadczeniu naszych konstruktorów jesteśmy w stanie wykonać takie zlecenia w krótkim terminie, zachowując najwyższą jakość.

Novatek-Electro

Automatyczny przełącznik faz PEF-305 Automatyczny przełącznik faz PEF-305
Cena: 227,55 zł (netto: 185,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Lampka sygnalizacyjna 3 faz trójfazowa Lampka sygnalizacyjna 3 faz trójfazowa
Cena: 21,60 zł (netto: 17,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Ogranicznik prądu RMT-101 Ogranicznik prądu RMT-101
Cena: 249,69 zł (netto: 203,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl